Gürültü Bariyeri Montajı

İnsan sağlığına zarar verecek düzeye gelen ses düzeylerine “ Gürültü “ diyoruz. Gürültü dünya şehirlerinin en büyük sorunlarından biridir. Yapılan ölçümlerde dünyada metropol olarak nitelendirdiğimiz şehirlerin çoğunda gürültü kirliliğinin yüksekliği dikkat çekmektedir. Şehirlerde ortaya çıkan gürültü sorununu yaratan en büyük nedenlerden biri, şehirlerde bulunan trafiktir. Kalabalık şehirlerde araçlarında fazla olması yüzünden araçların ortaya çıkardığı sesler oldukça büyük bir gürültü kirliliği oluşturmaktadır. Şehir yönetimleri bu gürültü sorununu belirli yerlere gürültü bariyeri montajı yaptırarak önlemeye çalışmaktadır.


Gürültünün İnsan ve Şehir Yaşamı Üzerindeki Etkileri

Gürültü şehirlerde insanları ve yaşamı olumsuz bir şekilde etkilemekte, çoğunlukla şehirleri yaşanmaz hale getirmektedir. İnsanlar üzerinde işitme kayıplarına yol açabilmekte, insanları fizyolojik ve psikolojik olarak yıpratmaktadır. Bu yüzden şehirlerde artan gürültü kirliliği sürekli olarak insanları daha rahat ve daha sessiz yerlerde yaşamaya itmektedir. Firmamız insanları daha rahat yaşamaya, şehirlerimizi sessiz hale getirmek için yol çizgileri projelerinde olduğu gibi dikkatlice çalışmaktadır.


Gürültü Bariyeri Montajı için Kullanılan Malzemeler

Gürültü bariyerleri yüksek ses düzeyini absorbe eden malzemelerdir. Gürültü bariyeri montajlarında dikkat edilmesi gereken konuların başında malzeme seçimi gelmektedir. Kaliteli malzeme kullanılan projelerde gürültü seviyesi en aza inmektedir. Malzemeler bunu bünyelerinde bulunan taş yünü ile sağlamaktadırlar. Malzemelerin sağladığı ses ve gürültü absorbesi malzemenin kalitesine göre artmakta ve azalmaktadır. Firmamız yapmış olduğu gürültü bariyeri montajı işlerinde her hizmetinde olduğu gibi birinci kalite malzeme kullanmaktadır.


Uzun yıllar boyu edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile firmamız gürültü bariyeri montajı işlerinde sektörde öncü konuma gelmektedir. Firmamız teknik personel ve işçi kadrosu tamamı ile tecrübeli personelden oluşmekta ve işverenin talebi doğrultusunda gürültü bariyeri montajı işini ustalıkla icra edebilmektedir. Otopark çizgileri projelerinde olduğu gibi firmamız, CR3 Marmaray Pendik – Gebze hattında gürültü bariyeri montaj faaliyeti yapmış olan ekibimiz bu deneyimi diğer projelere taşıyabilecektir. Yapmış olduğumuz projelerin tümünü referanslar başlığı altından inceleyebilirsiniz.


Gürültü bariyerlerinin malzeme temini noktasında şirketimiz üretici şirketler ile gereken koordinasyonu sağlamakta ve işveren firmaya iş hakkında sınırsız danışmanlık hizmeti vermektedir.


PROJELERİMİZDEN FOTOĞRAFLAR

Gürültü Bariyeri Montajı Gürültü Bariyeri Montajı Gürültü Bariyeri Montajı Gürültü Bariyeri Montajı Gürültü Bariyeri Montajı Gürültü Bariyeri Montajı Gürültü Bariyeri Montajı

REFERANSLARIMIZ