Trafik Levhaları

Düşey işaretleme şeklinde literatürde kendisine yer bulan trafik levhaları trafiğin en önemli unsurlarından bir diğeridir. Trafik levhaları bilgisi hayati önem taşımaktadır. Bu konuyu önemli hale getiren, trafik levhalarının trafiği düzenleyerek doğrudan insanlara dokunmasıdır. Yanlış üretilmiş ve yanlış montajı yapılmış levhalar trafikte kazalara sebep olmakta ve insan hayatına büyük ölçüde zarar vermektedir. Bu sebeple trafik levhalarının bileşenlerinin şartnamelere uygun olması ve uygun şekilde montajının yapılması gerekmektedir. Doğru kullanılmış, kaliteli malzemden üretilmiş ve profesyonel şekilde montaj yapılmış trafik levhaları trafiği sorunsuz hale getirmektedir. Sorunsuz hale gelen trafik ile birlikte şehirlerimiz ve otoparklarımız daha yaşanır, daha güvenli ve daha kolay ulaşılabilir hale gelmektedir.


Standart Trafik Levhaları Kullanım Alanları

Standart trafik levhaları otoyollarda, devlet ve il yollarında ve şehir içi yollarda gün içinde sürekli gördüğümüz ve yol platformunun kenarında direklere montaj yapılmış bulunan levhalardır. Standart trafik levhaları sürücünün trafikte dikkat etmesi gereken en önemli olgulardan birisidir. Levhalar otoyol dışında, fabrika zemin çizgileri gibi önem arzeden uygulamalarda da kullanılmaktadır. Kullanılan bu alanlarda en önemli konuların başında, ulusal ve yerel yönetmeliklere uygun olarak üretilmesi ve montaj yapılması gelmektedir. Firmamız bu gibi konularda tecrübe ve bilgi sahibi olduğundan yapmış olduğu projelerin tümünde firmalara, ilgili hizmetin dışında ücretsiz profesyonel danışmanlıkta vermektedir. Verilen bu hizmet projenin başından sonuna kadar devam etmekte ve mutlu müşteri stratejisini hedeflemektedir.


Kaplama Üstü Trafik Levhaları

Kaplama üstü trafik levhaları ise asfalt kaplama yüzeyinden 5,50 m – 6,00 m yüksekte bulunan ve farklı türlerde konstrüksiyonlar tarafından taşınan kapsamlı düşey işaretleme uygulamalarıdır. Bu uygulamalarda firmamız tarafından en kaliteli malzeme ve uzun yılların verdiği bilgi birikimi ile birlikte oluşan montaj hizmeti kullanılmaktadır.


Süreç Nasıl İşlemektedir

İşverenin talebi doğrultusunda ilgili yol güzergahı yada otopark çizgileri projelerinde alanların trafik levha projelerini autocad ortamında hazırlayabilmekte ve işverene sunum yapabilmekteyiz.Projenin onaylanmasının akabinde ise trafik levhalarının başından sonuna eksiksiz olarak montajını tamamlayabilmekteyiz. Yaptığımızın projelerin tümünde bu süreçler ile birlikte çalışmaktayız.


Trafik levha montajlarımız ile ilgili fotoğrafları “ Uygulama Fotoğrafları “ bölümünde inceleyebilirsiniz.


PROJELERİMİZDEN FOTOĞRAFLAR

REFERANSLARIMIZ