Klor Kauçuk Soğuk Boya

ERM Trafik firması olarak yapmış olduğumuz projeler bir çok malzeme kullanmaktayız. Kullanmakta olduğumuz bu malzemeler ile şehirlerde, fabrikalarda ve otoparklarda araçlar için düzeni sağlamaktayız. Uygulama esnasında uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeyi sizlere sunuyoruz. Firmamız projenizin başından sonuna kadar yerel, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Projelerde kullandığımız malzemelerden biri de klor kauçuk soğuk boyadır. Klor kauçuk soğuk boyalar yol çizgisi çizilmesi işlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanında kullanıldığı alanlardan biride fabrika çizgileri çizilirkende ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız bu işlemi yaparken yol çizgileri ölçüleri konusuna titizlikle dikkat etmektedir. Klor kauçuk soğuk boya ile alakalı aşağıda geniş bilgiler bulabilirsiniz.


Tek bileşikli, alkid reçine esaslı yansıtma gücü mükemmel yol çizgi boyasıdır. TS EN 1871 ve TS EN 1436 standartlarının gereklerini yerine getirecek şekilde formüle edilmiştir.


Yüksek dayanımı sayesinde, yoğun trafik altında yansıtma gücünü, rengini ve film kalınlığını uzun süre muhafaza eder. UV direnci ve Kimyasal dayanımı çok yüksektir.


Malzeme Şehir içi ve şehirlerarası yolların, havaalanlarının, otoparkların, depoların ve her türlü alanın çizilmesi ve işaretlenmesinde kullanılır.


UYGULAMA ÖZELLİKLERİ


Yüzey Hazırlama Bilgileri:


uygulamasından önce, uygulama yapılacak yüzeyin kuru, tozsuz, yağ ve diğer kirlerden arındırılmış olması sağlanmalıdır. Yolun yüzey sıcaklığının 5º C’ nin üzerinde olması gerekmektedir. Yolda mevcut bulunan boyanın temizlenmesi tavsiye edilir. Ancak yüzeydeki eski boya kolay temizlenemiyorsa üzerine uygulama yapılabilir.


Uygulama Bilgileri:


Otomatik uygulama ekipmanları ile yol yüzeyine püskürtülerek ve üzerine cam kürecikler dökülerek uygulanması tavsiye edilir. İhtiyaç halinde fırça veya rulo ile de uygulama yapılır. Ürün uygulama viskozitesinde olduğu için inceltmeye ihtiyaç yoktur. İhtiyaç duyulursa kendi tineri ile inceltilir.Uygulama sırasında, eldiven ve maske kullanın.


REFERANSLARIMIZ